Про нас і нашу роботу

Компанія «Holst.ua» пропонує своїм клієнтам не лише друк на холсті, але й бездоганний сервіс і комплексний підхід до декорування інтер'єру оригінальними картинами. Мы впевнені, що ми взмозі відтворити будь-які ваші художні задуми.

Картини – універсальна та в усі часи актуальна прикраса будь-якого інтер'єру. Ми цінуємо кожну роботу, що створюємо, і докладаємо максимум зусиль для задоволення потреб своїх клієнтів.

Нам довіряють

Сьогодні наша компанія - визнаний лідером у галузі виробництва картин, репродукцій і модульних панно найвищої якості, і це не пусті слова.

Завдяки бездоганній якості продукція копанії «Holst.ua» представлена у всіх великих будівельних магазинах України (Епіцентр, Нова Лінія, Олді, Rasch, Маестро та ін.):

Ми провели ретельну підготовчу роботу матеріально-технічної базы і професійної підтримки клієнта.

У процесі роботи з нами вас будуть супроводжувати консультації наших досвідчених менеджерів і дизайнерів. Для виробництва нашої продукції компанія розпоряджається сучасним і технологічно вірним обладнання для виробництва картин, абсолютно унікальним для України:

Під час друку ми використовуємо сучасні і екологічно безпечні чорнила HP Latex на водній основі, що гарантує нашим картинам найвищу якість, точність передачі кольорів и довговічність.

Для каркасу картин ми використовуємо виключно якісний підрамник із натуральної деревини. Спеціалізоване обладнання для підготовки підрамника дозволяє виготовляти якісні і довговічнірамки, що служать надійною основою наших картин (детальніше у розділі «Про продукцію»).

Для вашої зручності і простішого вибору, за допомогою досвідчених дизайнерів ми створили професійну базу зображень, виконаних у різноманітних стилях.

У процесі відбору враховувались основні правила композиції, кожний сюжет пройшов ретельну перевірку за якісною ознакою, доопрацювався під різноманітні формати і був розміщений у відповідній категорії. На ваш вибір:

  • Зображення за тематиками - представлені найактуальніші сюжети популярних тематик;
  • Репродукції картин - зібрані кращі роботи художників різних епох;
  • Модульні картини - показані роботи, ретельно опрацьовані дизайнером згідно сучасним тенденціям декорування інтер'єру.

Для втілення всіх ваших ідей у нашій команді працюють досвідчені дизайнери, які зможуть допрацювати будь-яке зображення з нашої бази, або створять художній шедевр із ваших особистих фотокарток (детальніше у розділі «Своє фото»).

Якість обслуговування

Надання послуг найвищої якості є головним обов'язком компанії «Holst.ua» перед своїми клієнтами.

Ми приділяємо велику увагу вивченню потреб і очікувань клієнтів від компанії. Якщо у вас виникли зауваження стосовно якості обслуговування у нашій компанії, будь ласка, сповістіть нас про це. Для вашої зручності та оперативності розгляду питання ви можете залишити повідомлення, заповнивши спеціальну форму.

Для нас дуже важливо отримувати ваші коментарі стосовно обслуговування у нашій компанії, з метою своєчасного усунення недоліків у нашій роботі та надання вам сервісу найвищого рівня.