Попередження

Шановні клієнти, переконливо просимо вас прочитати ці попередження перш, ніж зробити замовлення.

Надання послуг найвищої якості є головним обов'язком компанії «Holst.ua» перед своїми клієнтами. Ми намагаємося передбачити всі нюанси під час виготовлення картин для вас. Тому що для нас дуже важливо, щоб ви були задоволені готовим виробом, і ми намагаємося зробити для цього все можливе, а іноді й неможливе.

Відмінність кольору готової картини від вашого монітору

На сьогодні у продажу є широкий ассортимент моніторів та телевізорів різноманітних виробників та технологій: рідко-кристалічні, світлодіодні, плазменні, електронно-проміневі. Всі вони обладнані унікальними матрицями з різним відображенням кольору, роздільною здатністю та теплотою екрану. Внаслідок цього існують невеликі помітні відмінності у зображеннях різних екранів.

Наше обладнання професійне та високотехнологічне, що передає оригінальні (природні) кольори та відтінки, зафіксовані фотоапаратом під час фотозйомки або дизайнером під час створення комп'ютерної графіки.

У зв'язку з цим можливі невеликі розбіжності у насиченості та контрастності кольорів між вашим монітором та готовою картиною.

Частина елементів фотографії знаходиться поза фокусом

У нашому каталозі сюжетів більша частина наданих зображень є фотокарткою, зробленою професійним фотоапаратом. Процес фотографування являє собою налаштування фокусу на пріоритетні об'єкти, внаслідок чого інші елементи, що знаходяться в кадрі, можуть бути поза фокусом. Особливо зверніть на це увагу під час вибору панорамного сюжету.

Стилізація

Усі зображення, що ви бачите у нашому каталозі сюжетів, дбайливо відібрані за якісною ознакою та мають високу роздільну здатність, що забезпечує високу деталізацію різноманітних об'єктів.

Обробка торця картини

Під час виготовлення картин застосовується галерейний спосіб натягування холсту на підрамник (невелика частина зображення виходить на бокову частину картини).

Оформлення інтер’єрів картинами з використанням методу галерейного натягування - найсучасніший тренд декорування приміщень.

Наша мета - абсолютне задоволення потреб наших клієнтів!

Дякуємо за розуміння і співпрацю.